Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (46 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: more
jv: pepaké

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Category
jv: Kategori

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Add new
jv: Tambah anyar

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Statistics
jv: Statistik

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Send e-mail
jv: Kirim email

en: Score
jv: Skor

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: <None>
jv: <Kosong>

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Create @name
jv: Gawé @name

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju

en: First unread
jv: Pertama ora diwaca

en: Taxonomy field @field_name not found.
jv: Field taksonomi @field_name ora ditemokaké.
