Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Path
mn: Зам

en: Statistics
mn: Статистик

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Page
mn: Хуудас

en: Send e-mail
mn: Цахим захиа илгээх

en: Code
mn: Код

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
