Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: more
my: ပို၍

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Add new
my: အသစ်ထည့်သွင်းရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: ,
my: .

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -

en:  new
my:  အသစ်
