Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (36 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Send e-mail
ne: ई-मेल पठाउनुहोस्

en: Normal
ne: साधारण

en: Code
ne: कोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
