Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: more
sk: viac

en: Priority
sk: Priorita

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Project
sk: Projekt

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Category
sk: Kategória

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Path
sk: Cesta

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Component
sk: Komponent

en: Assigned
sk: Pridelené

en: Components
sk: Komponenty

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: Assigned to
sk: Pridelené používateľovi

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Submit @name
sk: Pridať @name

en: Page
sk: Strana

en: Send e-mail
sk: Poslať e-mail

en: Score
sk: Skóre

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Normal
sk: Normálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: author
sk: autor

en: Units
sk: Jednotky

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Participants
sk: Účastníci

en: Some filter conflicts were detected.
sk: Boli zistené konflikty filtrov.

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Offset
sk: Ofset

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Is not one of
sk: Nie je jeden z

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Critical
sk: Kritické

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Math expression
sk: Matematický výraz

en:  new
sk:  nové
