Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (83 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Replies
sv: Svar

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: more
sv: mer

en: Priority
sv: Prioritet

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: project
sv: projekt

en: Project
sv: Projekt

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Category
sv: Kategori

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Add new
sv: Lägg till ny

en: Path
sv: Sökväg

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Component
sv: Komponent

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: Search for
sv: Sök efter

en: Components
sv: Komponenter

en: Statistics
sv: Statistik

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: Assigned to
sv: Tilldelad till

en: Unknown
sv: Okänd

en: Files
sv: Filer

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Active
sv: Aktiv

en: Submit @name
sv: Lägg till @name

en: Page
sv: Sida

en: Send e-mail
sv: Skicka e-post

en: Score
sv: Poäng

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Desc
sv: Fallande

en: Code
sv: Kod

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Task
sv: Uppgift

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Project name
sv: Namn på projekt

en: author
sv: författare

en: Fixed
sv: Fast

en: Units
sv: Enheter

en: Apply
sv: Applicera

en: Select
sv: Välj

en: Participants
sv: Deltagare

en: <None>
sv: <Ingen>

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Miscellaneous
sv: Diverse

en: Offset
sv: Kompensera

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Create @name
sv: Skapa @name

en: Invalid project selected.
sv: Ogiltigt projekt valt.

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Is one of
sv: Är en av

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Critical
sv: Kritisk

en: Needs review
sv: Behöver översyn

en: Asc
sv: Stigande

en: Math expression
sv: Matematiskt uttryck

en: Master
sv: Huvud

en: First unread
sv: Första olästa

en:  new
sv:  nytt

en: Taxonomy field @field_name not found.
sv: Taxonomifält @field_name hittades inte.
