Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: Documentation
ug: ماتېرىياللار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Add new
ug: يېڭىنى قوشۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Send e-mail
ug: ئې-خەت يوللاش

en: Code
ug: كود

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى

en:  new
ug:  يېڭى
