Project issue tracking (7.x-2.0-unstable1) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Send e-mail
ml: ഇ-മെയില്‍ അയക്കൂ

en: Code
ml: കോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Critical
ml: നിര്‍ണ്ണായകമായ
