Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: more
bg: още

en: Priority
bg: Приоритет

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: Assigned
bg: Назначена на

en: Statistics
bg: Статистики

en: Advanced search
bg: Разширено търсене

en: Assigned to
bg: Назначена на

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Submit @name
bg: Изпрати @name

en: Page
bg: Страница

en: Send e-mail
bg: Изпрати имейл

en: Code
bg: Код

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Participants
bg: Участници

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Create @name
bg: Създай @name
