Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (31 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Advanced search
dz: མཐོ་རིམ་འཚོལ་ཞིབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Submit @name
dz: @name ཕུལ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Send e-mail
dz: གློག་འཕྲིན་གཏང་།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
