Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to et translation catalogue (77 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: more
et: veel

en: Priority
et: Tähtsus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: project
et: projekt

en: Project
et: Projekt

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Category
et: Kategooria

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Add new
et: Lisa uus

en: Path
et: Tee

en: Updated
et: Uuendatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Statistics
et: Statistika

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Assigned to
et: Määratud

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Page
et: Lehekülg

en: Send e-mail
et: Saada kiri

en: Score
et: Tulemus

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Task
et: Ülesanne

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: author
et: autor

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Units
et: Ühikud

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Offset
et: Nihe

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Critical
et: Kriitiline

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: First unread
et: Esimene, mida pole lugenud

en:  new
et:  uus

en: Taxonomy field @field_name not found.
et: Taksonoomia välja @field_name ei leitud.
