Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: Code
kk: Коды

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Create @name
kk: @name құру
