Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Search
ky: Издөө

en: Save
ky: Сактоо

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
