Project issue tracking (7.x-2.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Replies
ps: ځوابونه

en: more
ps: نور

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: Path
ps: يونلور

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Advanced search
ps: پرمخ تللی لټون

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: author
ps: ليكوال

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: - All -
ps: - ټول -
