Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Project
af: Projek

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: None
af: Geen

en: View
af: Wys

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?
