Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: View
am: ትይታ
