Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Daily
az: Gündəlik

en: None
az: Yoxdur

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced
az: Əlavə

en: General
az: Əsas

en: Testing
az: Test
