Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Hourly
be: Кожную гадзіну

en: Daily
be: Штодзённа

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Core
be: Ядро

en: View
be: Праглядзець

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Advanced
be: Дадаткова

en: General
be: Агульны

en: Testing
be: Тэставанне
