Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: None
bg: Не

en: Core
bg: Ядро

en: View
bg: Прегледай

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: General
bg: Общи

en: Accepted
bg: Приети
