Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Daily
bn: দৈনিক

en: None
bn: একটিও নয়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: General
bn: সাধারণ
