Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: None
bo: མེད།

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%title་སུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Testing
bo: ཚོད་ལྟ་བྱེད་པ
