Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Project
bs: Projekt

en: Daily
bs: Dnevno

en: None
bs: Nijedan

en: View
bs: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
