Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Hourly
cs: Každou hodinu

en: Daily
cs: Denně

en: None
cs: Žádné

en: Core
cs: Jádro

en: View
cs: Zobrazit

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: General
cs: Obecné

en: Testing
cs: Testování

en: File description
cs: Popis souboru
