Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Daily
cy: Dyddiol

en: None
cy: Dim

en: Core
cy: Craidd

en: View
cy: Gweld

en: Are you sure you want to delete %title?
cy: A ydych yn sicr eich bod eisiau dileu %title?

en: Advanced
cy: Uwch

en: General
cy: Cyffredinol

en: Testing
cy: Profi

en: File description
cy: Disgrifiad ffeil
