Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Project
da: Projekt

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: None
da: Ingen

en: Core
da: Kerne

en: View
da: Vis

en: Save Settings
da: Gem indstillinger

en: Are you sure you want to delete %title?
da: Ønsker du at slette %title?

en: Advanced
da: Avanceret

en: General
da: Generelt

en: Accepted
da: Accepteret

en: Testing
da: Test

en: File description
da: Filbeskrivelse
