Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: None
el: Κανένα

en: Core
el: Πυρήνας

en: View
el: Προβολή

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: General
el: Γενικά

en: Testing
el: Δοκιμές

en: File description
el: Περιγραφή αρχείου
