Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: None
eo: Neniu

en: View
eo: Vidu

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Advanced
eo: Specialaj
