Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Disabled
et: Keelatud

en: Project
et: Projekt

en: Daily
et: Kord päevas

en: None
et: Puudub

en: Core
et: Tuum

en: View
et: Kuva

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Advanced
et: Täpsem

en: General
et: Üldine

en: Testing
et: Testimine
