Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Project
eu: Proiektua

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: None
eu: Bat ere ez

en: View
eu: Bista

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: General
eu: Orokorra

en: Testing
eu: Proba

en: File description
eu: Fitxategiaren deskribapena
