Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Project
fi: Projekti

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: None
fi: Ei mitään

en: Core
fi: Ydin

en: View
fi: Näytä

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Testing
fi: Testaus

en: File description
fi: Tiedoston kuvaus
