Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: None
gu: એકે નહિ

en: View
gu: જુઓ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Accepted
gu: સ્વીકારેલા
