Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Project
hr: Projekt

en: Daily
hr: Dnevno

en: None
hr: Nema

en: Core
hr: Jezgra

en: View
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Advanced
hr: Napredno

en: General
hr: Općenito

en: Testing
hr: Testiranje
