Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Project
hu: Projekt

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: None
hu: Nincs

en: Core
hu: Alaprendszer

en: View
hu: Megtekintés

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Advanced
hu: Haladó

en: General
hu: Általános

en: Accepted
hu: Elfogadott

en: Testing
hu: Tesztelés

en: File description
hu: Fájlleírás

en: Delete Test
hu: Teszt törlése
