Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: None
is: Engin

en: Core
is: Kjarni

en: View
is: Skoða

en: Save Settings
is: Vista stillingar

en: Are you sure you want to delete %title?
is: Ertu viss um að þú viljir eyða %title?

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: General
is: Almennt
