Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Disabled
ja: 無効

en: Project
ja: プロジェクト

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: None
ja: なし

en: Core
ja: コア

en: View
ja: ビュー

en: Save Settings
ja: 設定を保存

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？

en: Advanced
ja: 高度

en: General
ja: 全般

en: Accepted
ja: 承認済み

en: Criteria
ja: 基準

en: Testing
ja: テスト
