Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Daily
jv: Saben dina

en: None
jv: Nihil

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Advanced
jv: Mahir

en: General
jv: Umum

en: Testing
jv: Ujian
