Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Daily
kk: Күн сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: View
kk: Қарау

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: General
kk: Басты
