Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: None
km: គ្មាន

en: Core
km: សំខាន់

en: View
km: មើល

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: General
km: ទូទៅ​

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង
