Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Save Settings
kn: ಸಂಯೋಜನೆಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Idle
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ
