Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: None
ku: هیچ

en: Core
ku: ناوکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: General
ku: گشتی

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە
