Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Project
lv: Projekts

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: None
lv: Nav

en: Core
lv: Kodols

en: View
lv: Skatīt

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: General
lv: Galvenie

en: Testing
lv: Testēšana
