Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: None
ml: ഇല്ല

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
