Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: None
mn: Байхгүй

en: View
mn: Харах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу
