Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: None
mr: काहीच नाही

en: Core
mr: मूळ

en: View
mr: बघा

en: Are you sure you want to delete %title?
mr: तुम्हाला खात्री आहे का हे %title मिटवायचा आहे ?

en: General
mr: साधारण
