Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်
