Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: None
nn: Ingen

en: View
nn: Sjå på

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?
