Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Project
oc: Projèctes

en: Daily
oc: Quotidian

en: None
oc: Pas cap

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Advanced
oc: Avançat

en: Testing
oc: Tèst
