Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Daily
os: Æрвылбон

en: None
os: Нæйы

en: Core
os: Астæумагъз

en: View
os: Фенд
