Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
