Project issue file test (7.x-2.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Project
pl: Projekt

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: None
pl: Brak

en: Core
pl: Rdzeń

en: View
pl: Widok

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: General
pl: Ogólne

en: Accepted
pl: Zaakceptowane

en: Criteria
pl: Kryteria

en: Testing
pl: Testowanie

en: File description
pl: Opis pliku

en: Idle
pl: Bezczynny
